استخدام پرستار

در گذشته به تمام کسانی که از بیماران مراقبت می کردند، پرستار می گفتند، اما امروزه پرستار فردی با تحصیلات عالی در این زمینه است. پرستار عضوی از تیم پزشکی است که در ارائه خدمات و مراقبت از بیماران در بیمارستان، کلینیک یا مطب نقش دارد. ( استخدام پرستار )

این در حالی است که بیمارانی هستند که در تهران یا شهر خود نیاز به مراقبت 24 ساعته دارند. بیماران مسن، بیمارانی که نمی توانند کار خود را انجام دهند، کودکان و به طور کلی مردم نیاز به مراقبت 24 ساعته دارند. در این مورد، مهم است که مراقبت و پرستاری 24 ساعته انجام شود.

 

مراقبت از سالمند با پرستار شبانه روزی در تهران

یک پرستار سالمند متخصص در مراقبت از سالمندان در منزل است. با ادامه رشد جمعیت ایران، نیاز به پرستاران ماهر در این زمینه احساس می شود. افراد مسن به دلیل کهولت سن نیاز به توجه ویژه دارند، به خصوص که یک مشکل کوچک می تواند به سرعت از کنترل خارج شود.

اگر می‌خواهید بعنوان یک پرستار استخدام شوید، باید بدانید که روند پیری افراد را متفاوت تحت تاثیر قرار می دهد. برخی افراد با وجود بیماری شاد و خشنود هستند و برخی دیگر ضعیف، غمگین و عصبانی هستند.

وظایف پرستار سالمند چیست؟

توجه به علائم حیاتی

تجویز دارو بر اساس دستورات پزشک

تزریق انسولین

پانسمان

محافظت از زخم و سوند

توجه به ورزش و ماساژ بیمار

آمادگی و انتقال بیمار به مراکز درمانی در صورت لزوم

کمک به بیمار در انجام امور روزمره مانند استحمام، لباس پوشیدن و توالت

و کلیه اموری که برای بهبود و آرامش سالمندان لازم و ضروری می‌باشد.

لازم به ذکر است که سالمندان اغلب به یک شریک زندگی نیاز دارند. پرستار بیمار در تهران کسی است که از بیمار مراقبت می کند، صحبت می کند و گاهی همراه بیمار می‌شود و کارهای روزمره خانه را انجام می دهد.

در اکثر مواقع سالمند نیاز به کسی دارد که به او روحیه و انگیزه اعطا کند.

شماره تماس:

66569822-021 

 

پرستار کودک و پرستار شبانه روزی در تهران

مشاغل خارج از خانه، دوری از خانواده و به طور کلی زندگی مدرن زمان کمتری را برای والدین می گذارد. پدر و مادر شدن یک تجربه لذت بخش و در عین حال چالش برانگیز است که با تعهدات زیادی همراه است. والدین شاغل به یک پرستار کودک برای مراقبت از فرزندشان در زمان دوری از خانه نیاز دارند.

مهدکودک ها به دلیل ازدحام و ساعات طولانی دوری از خانه یعنی محل آسایش کودکان برای طولانی مدت گزینه خوبی نمی‌باشند. به همین دلیل خانواده ها ترجیح می دهند فرزندشان این روز را در محیطی امن در خانه با یک پرستار بچه سپری کند.

به همین دلیل مرکز پرستاری کوثر در هر لحظه از پرستاران زیادی در تهران و شهرستان پشتیبانی خواهد کرد.