انجام خدمات منزل

برخی از قسمت های خانه اهمیت زیادی دارند و باید با دقت و توجه تمیز شوند. مجموعه کوثر سعی می‌کند مجرب ترین افراد را برای نظافت در مناطق مختلف تهران بفرستد. مهم ترین موارد برای نظافت قسمت های اصلی خانه موارد زیر است:

 

نظافت اتاق خواب منزل

مهم ترین نکته در نظافت اتاق خواب شستن منظم ملحفه و روبالشی است. نظافت چیان منزل مجموعه کوثر با هماهنگی شما و با استفاده از بهترین محصولات نظافتی این کارها را انجام خواهند داد. به هر حال استفاده از شوینده های استاندارد برای سلامتی شما و عزیزانتان بسیار مهم است.

کابینت و کشو نیز در صورت نیاز و به درخواست شما تمیز می شود.

نظافت سرویس بهداشتی و حمام منزل

نظافت سرویس بهداشتی منزل یکی از مهم ترین مکان ها برای سلامت اعضای خانواده است که به همین دلیل با مواد شوینده مناسب به طور کامل و حرفه ای نظافت می شود.

تمام ظروف، دستکش ها و دستمال هایی که برای نظافت این قسمت از خانه استفاده می شود باید برای سرویس بهداشتی باشد.

نظافت آشپزخانه و کابینت ها ( خدمات منزل )

آشپزخانه قلب خانه است و معمولا تمیز کردن آن زمان زیادی می برد.
با توجه به اهمیت این قسمت از خانه، نظافت فضاهای مختلف مانند کابینت، یخچال، سینک، اجاق گاز، هود و سینی خاکستر با دقت و حوصله انجام خواهد شد. توسط کارشناسان نظافت منزل

نظافت سالن پذیرایی منزل

نظافت پذیرایی منزل به دلیل وسعت زیاد معمولا نیاز به برنامه ریزی قبلی دارد و باید مرحله به مرحله انجام شود. بنابراین کارشناسان نظافت منزل کوثر ابتدا با هماهنگی شما اقلام را جابجا می کنند و سپس هر قسمت را تمیز می کنند.

برای شستشوی دیوارها لازم است از نظافت‌چی مرد استفاده کنید.

شماره تماس:

021-66569822

021-66569824

 

خدمات منزل در تهران

مجموعه کوثر تنها با نیروهای خدماتی نظافت منزل ماهر و مجرب در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود. مجموعه ما پس از بررسی سوابق و رزومه کاری افراد، بهترین نیروها را در زمینه پرستاری سالمند، خدمات منزل، پرستار کودک و … آنها را بکار می‌گیرد و در صورت وجود رضایت مشتریان، با آنها همکاری خود را ادامه خواهد داد.