پرستاری سالمند سلامت کوثر قائم

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین سرمایه های هر انسانی والدین او می باشند که باید همانند آن ها که در دوران کودکی تمامی تلاش خود را به کار گرفتند تا فرزندان به بهترین شکل ممکن زندگی کنند ما نیز باید در دوران سالمندی کنار آن ها باشیم و از والدین خود به بهترین شکل ممکن مراقبت نماییم . اما گاهی شرایط به گونه ای پیش می رود که فرزندان امکان نگهداری از والدین خود در میانسالی را ندارد در چنین شرایط برای افراد سالمند که سال هاست در خانه ی امن خود زندگی کرده اند بسیار سخت است که به مکان جدید منتقل شوند در همین راستا و در چنین موقعیت هایی بهترین کار این است که پرستار سالمند در تهران استخدام نماییم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از والدین خود در محیط امن خانه مراقبت نماییم . اما همان طور که می دانید شرکت های زیادی وجود دارد که در تهران این خدمات را ارائه می دهند و با یک سرچ ساده شما با انبوهی از نام های مختلف ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل مواجه می شوید که این عامل موجب می شود انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل را برای شما عزیزان سخت و دشوار نماید . در همین راستا ما امروز در کنار شما  هستیم تا یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل‌ را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم که متعهدانه ترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهد در نتیجه با ما همراه باشید .

شرکت پرستاری سالمند کوثر قائم :

همان طور که گفته شد یکی از بهترین اقدامات در زمان پیر شدن والدین و عدم داشتن زمان کافی برای نگهداری از آن ها در منزل استخدام پرستاری در منزل تهران می باشد که قادر است بهترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد . در همین راستا پیشنهاد ما به شما انتخاب مجموعه‌ ی درخشان پرستاری قائم کوثر می باشد که با برخورداری از بهترین پرسنل ، تعهد کاری بالا ، زمان بندی دقیق و …. می تواند باری رسان شما مددجویان عزیز باشد . بی شک تنها هدف ما در مجموعه ی پرستاری کوثر قائم جلب رضایت شما عزیزان است به همین خاطر همواره در تلاش هستیم تا کیفیت کاری خود را ارتقا بخشیم . این مجموعه با سال ها تلاش و خدمات رسانی در این زمینه توانسته تجربه ی کاری بالایی به دست آورد و با نیاز تمامی مشتریان خود آشنایی دارد به همین خاطر توانسته خدمات بی عیب و نقصی را به مشتریان خود ارائه دهد . در نتيجه چنانچه به دنبال پرستار سالمند در منزل هستید فقط کافی است همین الان تلفن را بردارید و با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا مشاورین رایگان ما بتوانند در زمینه ی انتخاب بهترین پرستار شما را یاری نمایند .

شرکت پرستاری کوثر

قیمت خدمات پرستار سالمند در تهران :

همان طور که می دانید قیمت دهی خدمات پرستاری در منزل به عوامل متعددی مانند سلامت جسمی مند جو ، میزان ساعات کاری ، مجموع وظایف و ….. بستگی دارد در نتیجه چنانچه شما مایل هستید از قیمت های دقیق ما با خبر شوید همین الان با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی پرستاری کوثر قائم تماس حاصل فرمائید تا بعد از بررسی موارد مذکور قیمت های دقیق را خدمت شما عزیزان عرض نمایند . اما همان طور که پیش تر نیز ذکر شد تمامی تلاش ما بر این است که رضایت مشتریان خود را جلب نماییم در نتیجه با ارائه ی قیمت های منصفانه و دریافت حداقل ترین سود ممکن در کنار تخفیفات دوره ای ویژه در تلاش هستیم تا قیمت های استثنایی ای را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهیم . در نتیجه چنانچه شما نیز مایل هستید یک انتخاب عالی در زمينه ی پرستار سالمند داشته باشید همین الان تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید  . بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان شرکت ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل موجب می شود ما را به تمام کسانی که خواهان خدمات نگهداری از سالمند در منزل می باشد معرفی نمایید چرا که ما به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم ایمان داریم .

خدمات ارائه شده توسط تیم حرفه ای قائم کوثر :

مجموعه ی بزرگ پرستاری قائم کوثر تنها خدمات نهگداری سالمند در منزل را ارائه نمی دهد بلکه دامنه ی خدمات این مجموعه بسیار وسیع تر می باشد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم نمود .

خدمات مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل

خدمات مراقبت و نگهداری از کودکان در منزل

خدمات مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

ارائه ی خدمات همراه بیمار

انجام تزریفات در منزل

و …….

در نتیجه شما می توانید در صورت نیاز به خدمات حرفه تی و با کیفیت پرستاری در منزل با تیم تخصصی کوثر قائم تماس حاصل فرمائید  .

وظایف پرستار سالمند در منزل :

همان طور که می دانید وظایف یک پرستار حرفه ای متناسب با شرایط و وضعیت زندگی و جسمانی سالمند تغییر می نماید اما به صورت کلی وظایف پرستار سالمند در منزل شامل  پختن غذا ، تمیز کردن منزل ، انجام امور بانکی ، ارتباط با دکتر ، دادن به موقع دارو ها ، استحمام و رسیدگی به نطافت شخصی سالمند ، تعویض پوشک ، پر کردن اوقات فراغت و …… می شود . در نتیجه شما می توانید به استخدام یک پرستار حرفه تی سالمند در منزل آرامش را به او و خانواده ی محترمتان هدیه دهید . در نتیجه وقت را از دست ندهید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید  تا آن ها بتوانند بهترین پرستار را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام نمایند .

خدمات پرستاری بیست و چهار ساعته  :

خدمات پرستاری به دلیل حساسیت بالا باید به صورت بیست و چهار ساعته ارائه گردد در همین راستا تیم تخصصی کوثر قائم نیز به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته حتی ایام تعطیل در کنار شماست تا بدون اتلاف وقت و در صورت نیاز سریعا بهترین پرستار را به محل اعزام نماید . در نتیجه شما می توانید هر زمان که مایل بودید با تیم تخصصی ما ارتباط حاصل نمایید  .

تیم حرفه ای مراقبت از سالمندان  :

همان طور که پیش تر نیز ذکر شد مجموعه ی درخشان پرستاری کوثر قائم با یک عشق بزرگ به سالمندان و بیماران و کودکان و هدف کمک رسانی به آن ها شروع به فعالیت نموده و الان سال هاست که بر سر پیمان خود که خدمات رسانی همراه تعهد و انصاف می باشد پا بر جاست و تواسته با ارائه خدمات صادقانه رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خود را جلب نماید . همان طور که می دانید پایه های هر مجموعه ای را کارکنان آن مجموعه تشکیل می دهند به همین خاطر مدیریت توانای کوثر قائم تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا از میان افراد حرفه ای بهترین ها را یک جا کنار هم جمع نماید به همین خاطر کلیه ی کارکنان این مجموعه گلچین شده هستند . همان طور که می دانید اهمیت و حساسیت برخورد مناسب و اصولی با قشر سالمند ، کودک و یا بیماران بسیار بالاست به همین خاطر شرکت پرستاری کوثر قائم سعی کرده تا با غربالگری ، آموزش ، گزینش و همچنین نظارت مستمر بر نحوه عملکرد پرستاران و مراقبان تیمی متخصص و کارآزموده را در این زمینه یک جا جمع نماید . در نتیجه اگر به دنبال بهترین نگهداری سالمند در منزل هستید همین الان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید .

ویژگی های یک پرستار حرفه ای که ما در اختیار شما قرار میدهیم :

قطعا وقتی به ویژگی های یک پرستار و یا مراقب حرفه ای فکر می کنید گزینه های بیشماری به ذهنتان خطور می کند به همین خاطر ما در این مبحث قصد داریم که به مهم ترین و اساسی ترین آن ها اشاره کنیم تا شما عزیزان بتوانید در هنگام انتخاب ، یک فرد مطمئن را برگزینید .

یک‌ : یکی از اولین و مهم ترین ویژگی های یک پرستار حرفه ای توانایی ارتباط مناسب و موثر با بیمار ، سالمند ، کودک و خانواده ی آن ها می باشد ، چرا که فرد باید با پرستار خود احساس راحتی کند تا تمام درد ها و مشکلاتش را به او بگوید و مطمئن باشد که او می‌ تواند نیاز های او را درک و حل کند .

دو : داشتن ثبات عاطفی و اخلاقی گزینه ی مهم بعدی محسوب می گردد که باید یک پرستار حرفه ای دارا باشد چرا که یک پرستار در موقعیت های استرس زا ، سخت و یا پر فشار باید قادر باشد خونسردی خود را حفظ کند و بهترین تصمیم را اتخاذ نماید .

سه : از دیگر ویژگی های یک پرستار حرفه ای همدلی و انعطاف پذیری در مقابل وظایفش می باشد .

چهار : به عنوان مورد چهارم می توان به استقامت بدنی شخص اشاره کرد چرا که یک پرستار سالمند در روز وظایف زیادی را به عهده دارد که نه تنها از لحاظ روانی باید پاسخ گوی این وظایف باشد بلکه از لحاظ بدنی نیز باید قادر باشد تمامی وظایف خود را به بهترین حالت ممکن انجام دهد . برای مثال گاهی یک پرستار برای مراقبت از بیمار و یا سالمند شاید لازم شود که این عزیزان را جابجا نماید به همین خاطر قطعا برخورداری از توانایی جسمی یکی از فاکتور های اصلی به حساب می آید .

پنج : برای پنجمین ویژگی یک پرستار حرفه ای می توان به هوشیاری بالا اشاره نمود چرا که به دلیل شغل حساسی که دارد باید همواره پاسخ گوی نیاز های سالمندان ، بیماران و یا کودکان باشد . در هر ساعتی از شبانه روز یک پرستار حرفه ای باید کاملا به هوش و به گوش باشد .

شش : ویژگی آخر توجه دقیق به جزئیات است چرا گاهی یک سالمند به عنوان مثال بیمار است پرستار مورد نظر شما باید قادر باشد درست سر وقت دارو های او را بدهد و به تمامی علائم و جزئیات احوالاتش آگاه باشد .

برای حسن ختام این بخش باید خدمتتان عرض کنم که کادر نگهداری سالمند در منزل شرکت پرستاری کوثر قائم نه تنها تمامی ویژگی هایی را که در بالا ذکر شد دارا می باشند بلکه دارای ویژگی های مثبت دیگری نیز هستند که فقط کافیست  یک بار با آن ها همکاری نمایید آنگاه هست که متوجه می شوید در زمینه ی انتخاب پرستار برای عزیزان خود بهترین تصمیم را اتخاذ نموده اید .

۱۱ ویژگی‌ برتر شرکت پرستاری کوثر قائم :

دلایل زیادی وجود دارد که شما با اطمینان می توانید به ما اعتماد کنید و این وظیفه ی خطیر را به ما و تیم حرفه ای کوثر قائم بسپارید ‌. در نتیجه ما در این مبحث به صورت گزینه ای به ویژگی های برتر این مجموعه اشاره می کنیم تا شما بتوانید با خدمات ما بیشتر آشنا شوید .

۱ – برخورداری از تجربه ی کاری بالا

۲ – جلب رضایت صد در صدی تمامی مشتریان و برخورداری از رزومه ای درخشان

۳ – سرعت بالای خدمات رسانی و جلوگیری از هر گونه اتلاف وقت و ارسال به موقع پرستار در محل درست سر وقت

۴ – ارائه ی مشاوره رایگان به صورت بیست و چهار ساعته توسط تیم حرفه ای کوثر قائم

۵ – ارائه خدمات پرستاری به صورت شبانه روزی و پشتبانی ۲۴ ساعته

۶ – بر خورداری از پرسنل متعهد ، توانا ، دلسوز و با تجربه

۷ – ارائه قیمت ها مصوب و منصفانه همراه تخفیفات دوره ای ویژه

۸ – نظارت مستمر بر روند کار و نحوی ارائه خدمات

۹ – ارائه ی خدمات حرفه ای نگهدار ، مراقبت و پرستاری از سالمندان در تهران

۱۰ – ارائه ی خدمات تخصصی نگهدار ، مراقبت و پرستاری از کودک در منزل

۱۱ – ارائه خدمات همراه بیمار و یا تزریقات در محل

کلام انتهایی :

با توجه به آنچه گفته شد همراهان گرامی شما می توانید با یک تماس بهترین پرستاری سالمند در تهران را در اختیار داشته باشید چرا که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و در این زمینه همواره تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا خدمتی در خور و شایسته را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

شماره تماس ها:

021-66569822

021-66569824