برخی شرایط وجود دارد که ما نیازمند دریافت خدمات پرستاری کودک در منزل هستیم ، شرایطی مانند نداشتن وقت کافی جهت نگهداری هر چه بهتر از فرزندان . انتخاب یک پرستار کودک حرفه ای کار چندان راحتی نیست چرا که همان طور که می دانید سنین کودکی یکی از تاثیر گذار ترین زمان ها در ساخت شخصیت آینده ی فرد می باشد در نتیجه عدم رفتار مناسب با کودک در این شرایط و یا بزرگ شدن او در محیطی نا امن موجب می شود فرزند ما از لحاظ روحی آسیب ببیند . در نتیجه باید شخصی را انتخاب نماییم که به وظایف خود آگاه ، متعهد و آشنا به علم روان شناسی باشد . اما یک سوال مهم که در این زمینه مطرح می گردد اکه آیا می شود چنین شخصی را به راحتی پیدا کرد ؟!!!

امروزه به دلیل افزایش نیاز به خدمات پرستاری در منزل شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که پیدا کردن بهترین مجموعه از میان آن ها کار چندان راحتی نیست . در همین راستا ما امروز در کنار شما هستیم تا یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم تا شما بتوانید در صورت نیاز بهترین پرستار کودک را استخدام نمایید .

مرکز تخصصی پرستاری کودک در منزل :

مراقبت از کودکان در سنین مختلف نیازمند دانش ، تخصص ، تجربه و مهارت کافی می باشد در همین راستا ما باید فردی را جهت نگهداری از کودک در منزل استخدام نماییم که در کنار ارائه ی خدمات دلسوزانه از تجربه ی کافی برخوردار باشد تا بتواند بهترین برخورد را با کودک در شرایط و سنین مختلف داشته باشد . در همین راستا مجموعه ی پرستاری کوثر با یک عشق عظیم جهت خدمات رسانی صادقانه به کودکان ، سالمندان و بیماران سال های زیادی می باشد که در این زمینه فعالیت می کند . پرستاری کوثر به سبب سال ها در کنار شما بودن به خوبی با نیاز و خواسته ی مشتریان آشنایی دارد و می تواند خدمات بی نقص پرستار کودک در منزل را در اختیار تمامی مددجویان خود قرار دهد . راه های ارتباطی با تیم درخشان پرستاری کوثر بسیار آسان می باشد ، فقط کافیست تلفن را بردارید و با شماره تماس های درج گشته در این صفحه ارتباط حاصل نمایید تا مشاورین رایگان ما متناسب با خواست شما و شرایط فرزندتان بهترین پرستار را به محل اعزام نمایند .

قیمت خدمات پرستاری از کودک در منزل :

قیمت خدمات پرستار کودک در منزل نیز مانند بسیاری از مشاغل تحت تاثیر عوامل متعددی مانند ساعات کاری ، نوع قرار داد ، دانش پرستار ، مجموعه وظایف ، وضعیت جسمانی فرد مددجو و ….. قرار دارد ، در همین راستا به صورت دقیق نمی توان یک سری قیمت را به صورت کلی بیان نمود . در نتیجه چنانچه مایل هستید از قیمت های دقیق خدمات پرستاری در منزل آگاه شود فقط کافیست همین الان به صورت رایگان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما تمانی اطلاعات لازم را بر حسب شرایط شما در اختیارتان قرار دهند . اما باید این نکته را عرض نمایم که یکی از پایبندی های اصلی شرکت پرستاری کوثر در کنار خدمات رسانی با کیفیت و اصل مشتری مداری ارائه ی قیمت های منصفانه در زمینه ی کلیه ی خدمات پرستاری در منزل می باشد . این مجموعه با دریافت حداقل ترین سود ممکن ، قیمت دهی منصفانه همراه تخفیفات دوره ای ویژه نازل ترین و منصفانه ترین قیمت ها را برای خدمات پرستاری خود در منزل در نظر گرفته است . در نتیجه چنانچه قیمت خدمات پرستاری در کنار کیفیت کاری بالا برایتان الویت دارد همین الان با ما تماس حاصل فرمائید .

خدمات ارائه شده توسط شرکت پرستاری کوثر :

مجموعه ی پرستاری کوثر در کنار خدماتی که در زمینه ی نگهداری از کودک در منزل ارائه می دهد خدمات ویژه و متنوعی را می تواند در اختیار مدد جویان خود قرار دهد . در همین راستا ما امروز در این بخش از مطالب به خدماتی که این مجموعه می تواند در اختیار شما عزیزان قرار دهد اشاره نماییم . بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان پرستار کودک در منزل موجب می شود مجموعه ی پرستاری کوثر را به تمامی کسانی که خواهان خدمات پرستاری در منزل هستند معرفی نمایید . در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید .

تیم حرفه ای پرستاری کوثر :

همان طور که در مباحث پیشین ذکر گردید خدمات پرستاری در منزل بسیار متنوع می باشد و یک پرستار در صورتی می تواند خدمات برتری را ارائه دهد که در یکی از شاخه های پرستاری در منزل فعالیت نماید و تجربه کسب کند . در همین راستا در مجموعه ی پرستاری کوثر که از افراد متعهد و وظیفه شناس تشکیل شده است تمامی پرستاران جهت ارائه ی خدمات بهتر تنها در یک بخش فعالیت می کنند تا قادر باشند به خوبی از پس وظایف محول شده برآیند . پرستاران مجموعه ی کوثر می توانند بر اساس خواست شما و نیاز های مددجو بهترین برنامه ی نگهداری از کودک ، بیمار ، سالمند و …. را تنظیم نمایند . در نتیجه چنانچه به دنبال بهترین پرستار های مراقبت از کودک خود در منزل هستید که از اطلاعات به روز روان شناسی آگاهی دارد و نمی تواند ارتباط صحیح و بر اساس همدلی با فرزند شما برقرار نماید ، همین الان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما بتوانند بهترین شخص را متناسب با خواست و نیاز فرزند شما به محل اعزام نمایند . در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید .

۱ – ارائه ی خدمات نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل

۲ – ارائه ی خدمات مراقبت و نگهداری از کودکان در منزل

۳ – ارائه ی خدمات مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

۴ – ارائه ی خدمات ویژه ی نگهداری از معلولین در منزل

۵ – ارائه ی مراقبت های ویژه بارداری و بعد از آن

۶ – ارائه ی خدمات ویژه ی مادر یار

۷ – ارائه ی خدمات همراه بیمار

۸ – انجام کلیه ی خدمات مربوط به تزریقات و پانسمان در محل

و ……

وظایف پرستار کودک در منزل :

بدون شک وظایف پرستار کودک بر حسب شرایط و ویژگی های مدد جو و یا کودک یار و مادر یار بودن تغییر خواهد کرد ، اما در این مطلب قصد داریم به صورت کلی به برخی از مهم ترین وظایف یک پرستار کودک اشاره نماییم . بدون شک یک پرستار حرفه ای و متعهد وظایفی همچون رسیدگی به تعذیه ی کودک ، رسیدگی به وضعیت تحصیلی ، انجام امور نظافتی ، پر کردن اوقات فراغت ، آموزش مهارت های مختلف به کودک ورا به عهده دارد . همان طور که پیش تر گفته شد شما می توانید با مشاورین ما به صورت رایگان تماس حاصل فرمائید تا براساس ویژگی های فرزندتان و خواسته هایتان بهترین برنامه ی و مجموعه وظایف پرستار را تعیین نمایید تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید .

شرایط کاری پرستار کودک به چه صورت است ؟!

شرایط کاری پرستار  با توجه به شرایط خانواده و کودک تعیین می گردد . تمام وقت و پاره وقت بودن ساعت کاری ، انجام امور منزل ، انجام امور مربوط به کودک ، دادن دارو ها و مراقبت از کودک بیمار و فاکتور هایی هستند که با توجه به درخواست خانواده از مرکز پرستاری به خانواده معرفی می شوند . در نتیجه انتخاب تمامی موارد مربوط به پرستار کاملا بر عهده ی شماست و می توانید با توجه به شرایطتتان بهترین برنامه را از تیم تخصصی پرستاری کوثر درخواست نمایید .

تضمین خدمات شرکت پرستاری کوثر قائم:

بدون شک هیچ مجموعه ای چنانچه به کیفیت کاری خود و تیم حرفه ایش ایمان نداشته باشد خدمات خود را تضمین نمی کند ، در همین راستا باید خدمتتان عرض نمایم که تیم حرفه ای ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل کوثر تمامی خدمات خود را تضمین می کند و همواره در دوره های کوتاه مدت روند کاری پرسنل خود را جهت نظارت بر نحوی کاری آن ها مورد بررسی قرار می دهد . در نتیجه چنانچه مایل هستید مراقبت از سالمندان ، کودکان و یا بیماران را با خیال راحت به دستان پر مهر پرستاران ما بسپارید با تیم تخصصی پرستاری کوثر تماس حاصل فرمائید که همواره بر ارائه ی خدمات با کیفیت و متعهدانه استوار است . و تلاش می کند که کیفیت ارائه ی خدمات خود را ارتقا بخشد و این مسیر برای ما هیچ توقفی ندارد .

نحوی انتخاب پرستار مناسب :

برای این که این کار را به درستی انجام بدهید بهترین کار این است که شرایط و ویژگی های مدد جو را در نظر بگیریم . از طرفی دیگر انتخاب یک شرکت مجاز پرستاری در منزل نیز می تواند در این زمینه یاری رسان شما عزیزان باشد ، به همین خاطر شما می توانید با مشاورین حرفه ای مجموعه ی کوثر به رایگان تماس حاصل فرمائید و با توضیح کامل شرایط و ویژگی های مدد جو بهترين پرستار را در اختیار داشته باشید . پس وقت را از دست و همین الان با شماره تماس های درج گشته در این صفحه ارتباط حاصل نمایید .

خدمات رسانی شبانه روزی :

خدمات پرستاری به دلیل حساسیت بالا باید به صورت بیست و چهار ساعته ارائه گردد در همین راستا تیم تخصصی کوثر نیز به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته حتی ایام تعطیل در کنار شماست تا بدون اتلاف وقت و در صورت نیاز سریعا بهترین پرستار را به محل اعزام نماید . در نتیجه شما می توانید هر زمان که مایل بودید با تیم تخصصی ما ارتباط حاصل نمایید تا آن ها بدون اتلاف وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما برسانند و خدمات تضمین شده ی پرستاری در منزل را در اختیار شما عزیزان قرار دهند .

آشنایی با پرستاری کوثر :

ما تمامی تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را در این مطلب درباره ی پرستاری از کودک و ویژگی های شرکت پرستاری کوثر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در همین راستا جهت تکمیل اطلاعات مایل هستیم به برخی از ویژگی های این مجموعه به صورت خلاصه جهت آشنایی بیشتر شما با پرستاری کوثر اشاره نماییم در نتیجه در ادامه با تیم حرفه ای کوثر همراه باشید .

۱ – ارائه ی کلیه ی خدمات پرستاری در منزل به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل

۲ – ارائه ی پشتیبانی قوی

۳ – تعهد کاری بالا

۴ – برخورداری از سال ها تجربه در زمینه ی ارائه ی کلیه ی خدمات پرستاری در منزل

۵ – ارائه ی خدمات متنوع پرستاری در منزل

۶ – تنوع در نوع قرار داد ها

۷ – نظارت بر روند کاری کارکنان

۸ – قیمت دهی منصفانه

۹ – رعایت اصل مشتری مداری

۱۰ – آماده نمودن لیست وظایف پرستار کودک در منزل متناسب با خواست شما و شرایط فرزندتان

۱۱ – تضمین خدمات

جمع بندی مطالب :

همان طور که تا کنون به این مطلب اشاره شد انتخاب یک پرستار حرفه ای برای کودک اولین و مهم ترین مبحث در این زمینه می باشد . یک پرستار حرفه ای کودک باید بتواند از پس تمامی وظایف محوله بربیاید ، سلامت جسمی ، روحی و روانی حساس دوره ی کودکی را جدی بگیرد و بر اساس آن رفتاری درست و به جا با کودکان داشته باشد . در همین راستا چنانچه مایل هستید شخصی دلسوز ، متعهد ، وظیفه شناس و آشنا با متد روان شناسی از کودک شما در منزل مراقبت نماید همین الان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما متناسب با ویژگی های فرزند دلبندتان مانند شرایط سنی ، ویژگی های منحصر به فرد و نوع وظایف درخواستی شما بهترین فرد را جهت مراقبت از فرزندتان انتخاب نمایند و به حل اعزام کنند . تنها هدف ما جلب رضایت شماست در همین راستا همواره تلاش نموده ایم تا کیفیت کاری خود را ارتقا بخشیم و آنچه شما انتظار دارید را در اختیارتان قرار دهیم در نتیجه وقت را از دست ندهید و

جهت استخدام بهترین پرستار کودک با ما تماس حاصل فرمائید

سایر صفحات مهم :

( پرستار سالمند در تهران – نگهداری سالمند در منزل )

پرستاری در منزل تهران با پرسنل درجه یک )

پرستار کودک تمام وقت و نیمه وقت

ارائه انواع خدمات پرستاری کودک در منزل
پرستاران کودک به 3 دسته مادریار، دستیار کودکان ( کودک یار ) و روانشناس کودک تقسیم می شوند. شما باید بر اساس نیاز کودک از بین سه دسته پرستار انتخاب کنید.

مراقبت شبانه روزی از کودک

مراکز مراقبت و پرستاری کودک در مرکز پرستار کوثر، مراقبت شبانه روزی برای نوزادان و کودکان ارائه می دهند. پرستاران و کارکنان مراقبت از کودکان نیز می توانند نیازهای رشدی و آموزشی مادر را شناسایی و آموزش دهند. این اطلاعات می تواند در زمینه های مختلفی باشد: شیردهی، خواب نوزاد، بهداشت شخصی نوزاد، راحتی مادر و آموزش. کودک

 

هزینه خدمات مراقبت پرستاری کودک در خانه (در تهران)

نرخ و فیمت خدمات خانه و پرستاری کودک توسط هیئت بیمه و خدمات پزشکی تعیین می شود. شایان ذکر است که شرایط خانواده ها و خدمات مورد نظر آنها بسیار متفاوت است و هر یک از این موارد می‌تواند بر هزینه پرستاری کودک در منزل تاثیرگذار باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید:

شماره تماس:

021-66569822

021-66569824

 

 

بهترین پرستار کودک در تهران

یک پرستار کودک باید از بهترین و معتبرترین مراکز پرستاری کودک استخدام کرد. سابقه کار پرستار را بررسی کنید. عدم سوء سابقه ضعیف و وابستگی به پرستار را بررسی کنید. یک جلسه مصاحبه شخصی برگزار کنید. در صورت تایید، یک روز کاری آزمایشی برای مشاهده کار پرستار در نظر بگیرید.

ویژگی‌های پرستار کودک خوب

با کودک رابطه نزدیک برقرار کنید او اطلاعات کافی در مورد سیاست ها و ترفند آموزشی و مراقبت از کودک برای سن خود دارد. از روش های والدین برای کودکان استفاده می کند فعال و پر انرژی است و کودکان را با فعالیت های بدنی جالب سرگرم می کند توجه به رژیم غذایی و وضعیت سلامتی کودک می‌باشد.

حقوق پرستار کودک در منزل در تهران

حقوق پرستار در منزل در تهران با درنظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می شود. این عوامل عبارتند از: تعداد فرزندان، نیاز به مراقبت ویژه، ساعات کاری پرستار، وظایف محول شده به پرستار و … اطلاعات لازم را از پرستاران دریافت کنید تا دقیقا بدانید پرستار چقدر است.

شرایط کاری پرستار کودک در منزل

شرایط کاری یک پرستار با توجه به وضعیت خانواده تعیین می شود. ساعات کار تمام وقت و پاره وقت، انجام کارهای خانه، انجام امور مربوط به کودک، دادن دارو و مراقبت از کودک بیمار و … عناصری هستند که بنا به درخواست خانواده از خانه سالمندان در اختیار خانواده قرار می گیرد. .

زمان کاری پرستار کودک در منزل

ساعات کاری پرستار بر اساس برنامه زمانی خانواده تعیین می شود. قبل از عقد قرارداد، روزهای کاری، زمان ورود و خروج پرستار مشخص شود. اما خانواده ها می توانند زمانی که در تعطیلات، مسافرت یا همراه پرستار هستند، تغییراتی در زمان ورود و خروج پرستار ایجاد کنند.

مرخصی پرستار کودک در خانه به چه صورت می‌باشد ؟

اگر پرستار مشکلی در جدول زمانی دارد یا به دلایلی نمی تواند یک یا چند روز در خانه باشد، می توانید با هماهنگی پرستار در منزل از پرستار جایگزین استفاده کنید.