پرستار بیمار

شرکت پرستاری بیمار در منزل

یکی از مهم ترین ویژگی های یک پرستار حرفه ای تعهد کاری بالا و پاسخ گویی  به نیاز های بیمار و انجام درست وظایفش می باشد . در مواقعی بهترین کار این است که برای ادامه ی روند درمان و بهبود زودتر وضعيت جسمانی فرد ، از بیمار در محیط امن و به دور از استرس خانه نگهداری شود . اما همان طور که می دانید این کار از عهده ی یک شخص عادی بر نمی آید و برای اینکه بتوانیم بهبودی را به بیمار خود برگردانیم باید از یک فرد با تجربه و حرفه ای که دانش لازم در این زمینه را دارد کمک بگیریم  . اما در این مواقع یک سوال پیش می آید که آیا می شود به هر کسی به راحتی اطمینان نمود ؟!!!  قطعا جواب شما نیز منفی می باشد به همین خاطر ما در این چنین شرایطی به دنبال بهترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات پرستار بیمار در منزل می گردیم که طبیعتا انتخاب بهترین مرکز از میان انبوهی از شرکت های ارائه دهنده ب خدمات پرستاری در منزل‌ کار آسانی نیست به همین خاطر ما امروز در کنار شما هستیم تا بهترین مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات پرستاری  در منزل را خدمت شما معرفی نماییم  .‌در نتیجه با ما همراه باشید.

پرستار بیمار

مجموعه ی پرستاری کوثر قائم :

یکی از با تجربه ترین و بهترین مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل شرکت پرستاری کوثر می باشد که با برخورداری از مجوز رسمی و قیمت دهی منصفانه همراه تعهد کاری بالا توانسته رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خود را جلب نماید در نتيجه چنانچه مایل هستید بیشتر با این مجموعه ی درخشان آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید  .

وظایف پرستار بیمار در منزل :

بی شک پرستار بیمار به دلیل حسایت بالای کاری که دارد مجموعه وظایف متعددی را بر عهده خواهد داشت که این وظایف بر اساس نوع وضعیت جسمانی و یا پیر و جوان بودن بیمار متفاوت خواهد بود اما ما در این مبحث قصد داریم که به برخی از این وظایف اشاره نماییم که اگر بخواهیم به عنوان یک نکته ی کوتاه ، موضوعی را به شما عزیزان بگويیم این است که در هنگام جلسه ی آشنایی و مشاوره با پرستار بیمار حتما توقعات و مجموعه‌  وظایف او را عنوان نمایید که بعدا مشکلی برایتان پیش نیاید و پرستار بتواند به بهترین شکل ممکن از بیمار شما مراقبت نماید و وظایفش را متناسب با خواسته شما و بیمار تنظیم کند .

استحمام بیمار و انجام نظافت شخصی :

همان طور که می دانید یکی از فعالیت هایی که در زمان بیماری به دلایل مختلف مانند ضعف حرکتی و یا کمبود بنیه برای بیمار سخت است استحمام ، انجام فعالیت های مربوط به نظافت شخصی ، رفتن به دست شویی ، اصلاح سر و صورت و …. می باشد. برخی از بیماران به دلیل مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک شدن دارند ، که این مورد نیز در دایره وظایف پرستار بیمار است .

خدمات فیزیوتراپی ، پانسمان و تزریفات در منزل :

یکی از وظایفی که پرستار بیمار با توجه به تخصص خود بر عهده می گیرد ، انجام تزریقات و همچنین شستشوی زخم ، تعویض بانداژ و پانسمان بیمار و یا انجام فیزیوتراپی در منزل است . بیمارانی که در دوران نقاهت پس از جراحی هستند و یا افرادی که دچار زخم بستر شده‌اند ، همگی نیازمند این قبیل مراقبت ها و خدمات می باشند.

مراقبت و نگهداری از بیمار  :

در واقع برقراری یک رابطه ی خوب و صمیمی با بیمار جزو یکی از مهم ترین وظایف پرستار بیمار می باشد چرا که این موضوع موجب می گردد که عزیزان شما احساس اعتماد و آرامش بیشتری را دریافت نمایند که موجب تسریع در روند بیماریشان می شود .‌قطعا یک پرستار حرفه ای باید نحوی برخورد با هر شخصی را متناسب با روحیاتش بلد باشد تا بتواند نیاز های بیمار را از لحاظ روانی برطرف نماید و حس آرامش را به بیمار منتقل نماید .

رسیدگی به روند درمان :

همان طور که پیش تر نیز اشاره نمودم پرستار بیمار باید طبق زمانبندی مشخص شده از جانب پزشک دارو های تجویزی را درست سر وقت به بیمار خود بدهد. از طرفی مراقب بیمار موظف است در صورت احتیاج به صورت روزانه و یا هفتگی فشار خون و یا قند خون بیمار خود را اندازه گیری کند و گزارشات دوره ای را جهت ارائه به پزشک تهیه نماید .

و در مواردی همچون پرستاری از بیماران اعصاب و روان ، بیمارن مبتلا به MS ، بیماران جراحی شده و ….. هم پرستار باید متخصص باشد و هم مجموعه‌ وظایفش بیشتر می شود و در کل تغییر می کند . در مواردی هم که بیمار کودک و با سالمند باشد تیم پرستاری کوثر بهترین پرستاری متخصص با رفتار کودک و یا سالمند را به محل اعزام می نماید تا بتواند بهترین ارتباط را با شخص تحت مراقبت خود برقرار نماید .‌

مجموعه ی مجاز پرستار بیمار در منزل  :

همان طور که پیش تر نیز گفته شد پرستاری از بیمار در منزل حساسیت بالایی دارد به همین خاطر در زمان انتخاب باید نهایت دقت خود را به خرج دهید و یکی از مهم ترین پارامتر هایی که باید به آن توجه نمایید قطعا برخورداری مجموعه از مجوز های لازم می باشد . در همین راستا بهتر است در این مبحث خدمت شما عزیزان عرض نمایم که مجموعه ی درخشان پرستاری در منزل کوثر قائم نه تنها از پرسنل و مدیریت با تعهد کاری بسیار بالا برخوردار است بلکه به پاس سال ها تلاش و ارائه ی بهترین خدمات پرستاری در منزل کاملا مورد تایید این وزارت خانه می باشد . در نتیجه چنانچه مایل هستید بهترین پرستار بیمار در منزل را در اختیار داشته باشید همین الان با مشاورين رایگان ما تماس حاصل فرمائید و بعد از در میان گذاشتن شرایط بیمار خود بهترین پرستار منزل را استخدام نمایید  . تیم پرستاری کوثر سال های زیادی می باشد در زمينه ی ارائه ی کلیه ی خدمات پرستاری در منزل فعالیت می نماید و ما حصل این سال ها در کنار شما بودن و ارائه ی خدمات پرستاری آشنایی با نیاز شما عزیزان و جمع آوری تجربیات متعددی در این زمینه بوده است به همین خاطر مجموعه کوثر همواره در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات خود در تلاش است و در این مسیر از نظر تیم حرفه ای ما هیچ توقفی وجود ندارد . در نتیجه شما می توانید با خیال راحت مراقبت از بیمار خود را به دستان توانای کادر حرفه ای کوثر  بسپارید .

قیمت خدمات پرستاری  بیمار در منزل :

به صورت کلی قیمت خدمات پرستار در منزل به عوامل متعددی مانند میزان تحصیلات پرستار ، مجموع وظایف ، وضعیت جسمانی بیمار ، ساعات کاری و …. بستگی دارد به همین خاطر ارائه ی یک قیمت کلی برای تمامی اشخاص امکان پذیر نیست اما شما می توانید به راحتی با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید و با ارائه ی توضیحی کامل در مورد بیمار خود از قیمت های دقیق ما با خبر شوید . اما باید خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی عرض نمایم که هر ساله از سوی وزارت بهداشت قیمت های کلی به تمامی مجموعه های دارای مجوز ابلاغ می گردد و مجموعه های پرستاری حق هیچ گونه دریافت هزینه های اضافی را ندارد در همین راستا مجموعه‌ ی درخشان پرستاری کوثر به دلیل ارائه ی خدمتی صادقانه و جلب رضایت تمامی مشتریان خود با دریافت حداقل ترین سود ممکن ، قیمت دهی منصفانه در کنار تخفیفات دوره ای ویژه قادر است نازل ترین قیمت ها را در کنار کیفیت کاری بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد . در نتیجه چنانچه دو پارامتر مهم کیفیت و قیمت منصفانه برایتان در الویت است با ما تماس حاصل فرمائید تا بهترین پرستار بیمار خود در منزل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

خدمات ارائه شده توسط مجموعه سلامت کوثر قائم :

شرکت ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل کوثر تنها یک مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات مراقبت از بیمار نمی باشد بلکه حوزه ی فعالیت این مجموعه بسیار گسترده می باشد که شامل

 مراقبت و نگهداری از کودک

مراقبت و نگهداری از سالمند

ارائه ی خدمات همراه بیمار

مراقبت و نگهداری از بیمار

ارائه خدمات تزریقات در محل مورد نظر شما

انجام کلیه ی خدمات پزشکی در منزل

 انجام تخصصی پانسمان

انجام فیزیوتراپی در منزل

ارائه ی خدمات اورژانش در کوتاه ترین زمان ممکن

مراقبت از بیمار ها با بیماری خاص مانند ام اس ، بیماران قلبی و …..

در نتیجه شما در زمینه های مختلفی می توانید مجموعه ی درخشان کوثر را انتخاب کنید تا به کمک شما بیاید و آرامش را به شما و خانواده ی محترمتان هدیه دهد .

مدت زمان لازم برای پرستاری از بیمار  در منزل  :

به صورت کلی مدت زمانی که یک بیمار برای بهبود کامل بیماری خود لازم دارد به عوامل متعددی مانند وضعیت جسمانی ، نوع بیماری ، نوع درمان و …. بستگی دارد . به عنوان  مثال در بیماری‌ های حاد که بیماری به صورت موقتی است و بعد از درمان فرد به طور کامل سلامت خود را باز خواهد یافت طبیعتاً نیاز به پرستار محدود بوده و صرفاً تا زمان بهبود بیماری از پرستار استفاده می‌شود. اما در برخی موارد بیماری‌ ها مزمن و پیش رونده هستند یعنی بر اثر گذشت زمان وضعیت سلامت بیمار وخیم‌ تر می‌ شود. این بیماری‌ ها زندگی فرد را به طور دائم مختل کرده و نیاز به پرستاری از این فرد همیشگی و دائمی است. در نتیجه برای جواب این پرسش حتما باید به وضعیت بیمار خود دقت نمایید .

ویژگی های ممتاز مجموعه پرستاری کوثر :

۱ – ارائه ی خدمات پرستاری به صورت ساعتی ، روزنامه و یا شبانه روزی

۲‌ – ارائه ی خدمات با کیفیت و تخصصی از روی عشق و تعهد و همچنين توانایی ایجاد یک رابطه ی عاطفی  و مطمئن با بیمار و کمک به تسریع روند درمان بیمار شما

۳ – برخورداری از پرستاران آموزش دیده ، دلسوز ، متعهد و حرفه ای که هر کدام در زمینه ی خاص خود برای مثال نگهداری از سالمندان ، کودکان و ….. فعالیت می کنند .

۴ – مجموعه ی پرستاری کوثر  یک مجموعه ی حرفه ای دارای مجوز رسمی می باشد و کاملا مورد تایید وزارت بهداشت است .

۵ – مراقبت و نگهداری از بیماران توام با تجربه ی بالا

۶ – ارائه ی خدمات پشتیبانی بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته

۷ – قیمت دهی منصفانه و متناسب با بودجه شما

۸ –  تعویض رایگان پرستار در صورت عدم رضایت شما از عملکرد مراقب

۹ – ارائه ی خدمات تضمینی

۱۰ – پوشش دهی سراسری و ارائه ی خدمات به کلیه ی مناطق تهران و حومه

۱۱ – ارائه ی خدمات متنوع شامل نگهداری از بیمار در منزل ، نگهداری از سالمندان در منزل

 ،نگهداری از کودک ، ارائه ی خدمات تزریقات در منزل ، ارئه ی خدمات همراه بیمار و …..

۱۲ – نظارت مستمر بر روند کاری کارکنان

۱۳ – کسب رضایت صد در صد تمامی مراجعین و برخورداری از کارنامه ی کاری درخشان در این زمینه

۱۴ -،تنوع در نوع قرار داد

۱۵ – جلوگیری از هر گوته اتلاف وقت و ارسال به موقع پرستار در محل به صورت تمام وقت یا پاره وقت

وظایف پرستار بیمار در منزل

همانطور که از عنوان پرستار بیمار در منزل مشخص است، وظایف و مسئولیت های پرستار بیمار در منزل (در تهران) شامل مراقبت و نگهداری از بیماران در منزل شخصی می باشد. البته گاهی خانواده ها برای مراقبت بهتر از بیماران خود در بیمارستان ها، آسایشگاه ها یا سایر امکانات، پرستار استخدام می کنند. اما به طور کلی پرستار معالج بیمار باید تخصص و تجربه کافی در زمینه بیماری مورد نظر داشته باشد. علاوه بر این، اکثر پرستاران بیمار دارای تخصص کافی در حوزه پرستاری هستند.

شماره تماس:

021-66569822

021-66569824

تجویز دارو به بیمار طبق دستور پزشک، بررسی وضعیت بیمار، به عنوان مثال چک کردن فشار خون، تعویض پوشک، تزریق در منزل و … توسط پرستار حرفه ای و با تجربه انجام می شود. برای بیمار معمولی او می دهد. البته یک پرستار ممکن است در شرایط خاص وظایف تخصصی داشته باشد مانند:

  • مراقبت از بیماران اعصاب و روان
  • مراقبت از بیماران جراحی شده و در بستر
  • مراقبت از بیماران ICU، CCU،CVA،CP، MS
  • مراقبت از بیماران سرطانی
  • مراقبت از بیماران جراحی شده

گاهی بیمار کودک یا سالمند است که در این صورت پرستار متخصص این بیماری یا پرستار کودک آشنا به مشکلات و بیماری های کودکان به منزل اعزام می شود.

جمع بندی کلی :

با توجه به آنچه تا کنون گفته شد چنانچه مایل هستید یک شخص با تجربه ، ماهر و متخصص از بیمار شما در محیط ان خانه به بهترین شکل ممکن پرستاری نماید همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید  تا بهترین پرستار را متناسب با شرایط و خواست شما در اختیارتان قرار دهند . بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات پرستار بیمار در منزل موجب می شود ما را به تمامی کسانی که نیازمند دریافت انواع خدمات پرستاری در منزل باشد معرفی نمایید چرا که ما در کنار ارائه ی بهترین خدمات پرستاری استثنای ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم . تعهد کاری بالای این مجموعه و ارائه ی خدمتی صادقانه موجب گشته بتوانیم در طول سال های ارائه ی خدماتمان رضایت صد در صدی مشتریان خود را جلب نماییم . پس وقت را از دست ندهید و برای مراقبت از بیمار خود به بهترین شکل ممکن با نا تماس حاصل فرمائید  .